Telpas

Mūsu centrā ir atrodamas dažāda tipa telpas

Centra pamats – izmēģinājumu zāle ar aviācijas tehnikas stendiem. Izmēģinājumu norisi nodrošina plašs mērījumu aparatūras spektrs. Mūsu centrā atrodas konferenču zāle, kas var tikt izmantota dažāda veida pasākumu organizēšanai.

Kopā ar konferenču zāli aviācijas centrā ir ierīkota mācību klase tehniskā personāla apmācībai un sagatavošanai virtuālajā vidē, Boeing 737 NG apkalpošanai. Kompānija, kas ir izstrādājusi virtuālo Boeing 737 NG vidi – Aerosim.

Vēl vienas telpas ir paredzētas darbam ar VDT (Visual Development and Training) platformu, kuru ir izstrādājis vācu institūts Fraunhofer IFF. Šāda platforma sniedz iespēju radīt reālistiskus interaktīvos scenārijus, izmantojot jebkurus 3D modeļus. Šādi scenāriji tiek izmantoti gan personāla apmācībai un sagatavošanai darbam ar sarežģītiem mehānismiem un dārgiem procesiem, gan prezentācijām un uzskates līdzekļu izveidei tālākai apspriešanai. VDT platformas lietošanas sfēra ir ļoti plaša, un mēs vienmēr priecājāmies iepazīstināt jebkuru citu nozaru pārstāvjus – ne tikai aviācijas – ar šo sistēmu.

Aerosim Boeing 737 NG apkalpošanas simulators
Aerosim Boeing 737 NG apkalpošanas simulators
VTD (Visual Development and Training) platforma
VTD (Visual Development and Training) platforma